بعضی وقتها جز آهی سرد(هه)چيزی نيست

وقتی چيزی نيست .........
وقتی چشمی نيست که ديگه حتی ببينی چيزی که سالها دنبالش می گشتی...
وقتی مرگی نيست پر سوز و گداز......
حتی صدای پا...
صدای آب دادن گلها که از پشت ديوار ميشنيدم..يادتِ
دلم می خواد گريه کنم...
اما اونم ديگه نمياد ...حتی تو هم(هه)
نگو.. نگو تموم شده
دنيا به اين بزرگی و دنيای من کوچيک ..حتی ديگه ..............
اينقدر دلتنگی که ديگه هر چی می شنوی می نويسی ..نه حرف دلت رو..تو رو ميگم آينه..
می بينی.. يا هنوز مثل دو سال پيش کوری ...آره..نگو ديگه چيزی ای دل که تو هم .......

پژمردی ای دل
کجا رفتی
شما می دونید چرا نمی خواد برم؟
می دونید؟تو رو خدا اگه می دونید بگید...
باور کنید اینقدر پرسیدم دیگه روم نمیشه...
اگه می دونید بگید......آخه میگن اگه تو اینجا نمی دونم شما چی میگین؟دنیا..زندان..حرمسرا...کشتارگاه....؟نمی دونم..اگه دست کسی رو بگیرین خوبیشو
می بینین...ولی من می دونم یعنی قول میدم که اگه بیرحم باشین سرتون میاد چون الان
آینه روبروی من اینو نشون میده.....................
نمی شنوی فریادمو.... دلکم با کی حرف می زنی ..اینا مثل تو نیستن اینا آدمهای پاکی هستن
کسی مثل تو اینجا نیست........
بمون دلکم فقط تو.....

امشب دلم خيلی گرفته بود ...ببخشيد نمی خوام کسی ديگه با اين حرفهای گذشته ..بيشتر
به دلتنگيهاش اضافه بشه......

چند تا خبر از پيک ايران بشنويدو دوباره برين تو دنيای خودتون


۱. طنز : پيام جناب آقاي ولي فقيه به مناسبت محرم سال جديد - اسد مذنبيپيام جناب آقاي ولي فقيه به مناسبت محرم سال جديد - اسد مذنبي
hezb_ kharan@hotmail.com

بسم قاسم الجبارين. از شما ملت شريف، نجيب، مظلوم و سر به زير ميخواهم که تسليت ما را به مناسبت ماه محرم و عزا بپذيريد و دوازده ماه سال به ياد عزاداري باشيد ولي ضمنا يادتان نرود که نوروز مصادف شده با ماه محرم و عزاي ما را خراب کرده و من مطمئن هستم که اندوه شما به خاطر نداري در شب عيد نيست بلکه اين شمر و يزيد و شريح قاضي هستند که شب عيد شما را عزادار کرده اند و اينجانب اميدوارم که در سال جديد شما مثل سالهاي قبل بي خيال از کنار مغازه ها عبور کرده و مشت و لگد محکمي به دهان اهل و عيال معترض خويش بکوبيد.

مبارزه با فساد و فرمان هشتاد ماده اي
خدمت مسئولان نظام عرض بنمايم که نهضت "خدمت مردم رسيدن" مبارزه اي است بس سنگين و بزرگ و هراس به دل راه ندهيد که نيروي انتظامي در کنار شماست و بايد در سال جديد پيگير جدي مبارزه با بيکاران و فاسدان مالي باشيد و مثل قضيه شرکت المکاسب کارآمدي نظام را به رخ مردم بکشيد به گونه اي که شيريني آن، يعني جوکهاي ساخته شده پيرامون آن واقعا به کام مردم بنشيند و در اين راه بايد کارهاي عميق صورت بگيرد. مثل ايجاد تسهيلات براي فروش کليه و کليه اعضاي بدن؛ کارهاي ماندگار مثل تاسيس خانه هاي عفاف و تامين انواع نشئه جات؛ و کارهاي زود بازده مثل فريضه شرعي صيغه.

رقابت مسئولان
اگرچه رقابت و عزم راسخ مسئولان شرط است اما آن رقابتي براي ما مقبوليت دارد که هر چه سريعتر بتوان خدمت مردم رسيد حالا بماند که ما خودمان ذره اي بين مردم مقبوليت و مشروعيت نداريم ولي رقابتهاي سياسي هيچ و پوچ که همراه با چاقوکشي و فحش و دشنام و پاره کردن عباي همديگر براي تصاحب کرسي ها صورت ميپذيرد، پذيرفتني نيست و رقابتهاي سالم بايد پنهاني و با واسطه و همراه با زد و بند و به دور از چشم مردم صورت گيرد.
و اينجانب تاکيد ميکنم مبارزه براي ريشه کن کردن فساد مالي بايد در اوليت باشد زيرا که کارهاي انجام شده در اين زمينه مثل قضيه شرکت المکاسب واقعا تحسين برانگيز بوده به طوري که حتي خود متهمان و مسئولان بانک ملي و حتي توليت آستان قدس نيز انگشت به دهان مانده اند؛ و درست به همين دليل است که فرمان هشتاد ماده اي ما بسيار جالب و غم انگيز و مسخره شده است.

جنگ آمريکا و عراق
با کمال تأسف بايد بگويم که تهاجم نظامي آمريکا و انگليس به عراق کاملا انگيزه شيطاني داشته و اين را جناب شيطان شخصا خدمت ما عرض کرده و حالا که اين جنگ با خواست آمريکا و انگليس و اسپانيا انجام شده معلوم نيست شيطان اين وسط چکاره است و ما به شيطان هشدار داده ايم که مبادا انگليس و آمريکا را تحريک بنمايد تا پس از صدام به سراغ ما بيايند و همه ميدانند که هدف از اين جنگ نفت سوز که سابقا خانمان سوز خوانده ميشد تسلط بر نفت منطقه است و ما از اين بابت بسيار متعجبيم چون نفت منطقه در تسلط ما و امثال ما قرار دارد و مگر ما بيل به کمرمان خورده که آمريکا ميخواهد بر آن تسلط پيدا کند و ما در عين حال که معتقديم "جنگ نعمت است" اما به هيچ وجه روي اسب مرده شرط بندي نميکنيم و ما فقط مدافع ملت عراق ميباشيم بجز ملت ايران، مدافع تمام ملل جهان هستيم و معتقديم که سرنوشت همه ملتهاي دنيا بايد به دست خود آنان رقم بخورد و فقط ملت ايران است که احتياج مبرم به ولي (فقيه) دارد و سرنوشتش را ما رقم ميزنيم. و اينجانب تأکيد ميکنم که ما در عين مخالفت با حمله نظامي آمريکا با هيچ ملتي به جز ملت شريف ايران سر جنگ نداريم. البته ما با آمريکا جنگ نظامي نداريم اما جنگ زرگري حتما خواهيم داشت، به همين دليل به جوانان عزيز هشدار ميدهم که شجاعانه در ميدانهاي نبرد مثل 18 تير، چهارشنبه سوري و بخصوص ميدان محسني حضور پيدا کنند.
در خاتمه به ملت هميشه عجيب ايران اخطار ميدهم که به هيچ وجه خواهان مداخله آمريکا در مملکت امام زمان نباشند چون آمريکا ما را ول نميکند تا ملت را بچسبد. و به رحمت خدا برود نوروزکم و خالي باد جيب کم و رو سياه حاجي فيروزکم.
از شهروند
۲. افشاى تماسهاى بين ايران و آمريکامقاله اى از جمشيد فاروقى

تداوم جنگ عراق بديهى است که توجه رسانه هاى گروهى جهان را عمدتا معطوف بخود کرده است. اما، در اين بين، وضعيت کشورهاى منطقه و از آن جمله ايران و ترکيه نيز در کانون توجه رسانه هاى گروهى واستراتژهاى سياسى قرار داشته است. دولتهاى ايران و ترکيه بويژه در تحولات سياسى عراق ذينفع هستند. ترکيه بر آن است تا از خوان گسترده عراق پس از صدام بهره گيرد و از آن گذشته، نگران تقويت جنبش کردها در اين منطقه است. و جمهورى اسلامى ايران نيز خواستار بهره گرفتن از نفوذ خود در بين کردهاى عراق و بويژه شيعيان اين کشور است و بر آن است تا از تحولات آتى عراق بسود خود بهره گيرد. اما براستى سياست جمهورى اسلامى ايران در برابر جنگ عراق کدامست؟ آيا جمهورى اسلامى ايران و مردم کشور خاطرات تکاندهنده هشت ساله جنگ را فراموش کرده اند؟ از سوى ديگر، آيا جنگ عراق حلقه اى از استراتژى گسترده تر آمريکا در منطقه نيست؟ آيا ممکن است حمله به عراق سرآغاز تلاشهاى آمريکا براى تغيير ساخت و بافت قدرت در ايران باشد؟ حمايت از مردم عراق در برابر جنگ براى جمهورى اسلامى ايران مهمتر است و يا بهره گرفتن از منافع اين کشور پس از سرنگونى صدام حسين؟
ظرف هفته ها و ماههاى گذشته، بازار شايعه بر سر گفتگوهاى بين مقامات ايران و آمريکا پر رونق بوده است. اينک نشريه انگليسى زبان UPI، يونانيتد پرس اينترنشنال در مقاله اى به قلم انوار اقبال و الى جى. ليک پرده از گفتگوهاى پنهان بين مقامات دو کشور بر ميگيرد. اين نشريه مينويسد که جنگ عراق عملا باعث افزايش سطح تماسهاى بين جمهورى اسلامى ايران و ايالات متحده آمريکا شده است. اين نشريه خبر از ديدار اخير و مستقيم بين مقامات دو کشور ايران و آمريکا ميدهد. اين نشريه همچنين اشاره به ديدارهايى دارد که پيش از اين ديدار حساس بين مقامات ايران و اپوزيسيون عراق رخ داده است. اين نشريه بعنوان نمونه خبر مربوط به ديدار بين Zalmay Khalilzad و مقامات جمهورى اسلامى ايران در ژنو را فاش کرده است. جمهورى اسلامى در جريان ديدار خود با نمايندگان اپوزيسيون عراق که مورد حمايت ايالات متحده آمريکا هستند پذيرفته است که از يکسو هيچ نيروى نظامى به عراق اعزام ننموده و در عين حال از جان خلبانان آمريکائى که ناگزير به فرود در خاک ايران گردند، دفاع نمايد. ميزان محدودى از مشارکت نظامى غير مستقيم ايران در عراق مورد توافق قرار گرفته است و هم اينک در حدود ۱۵۰۰ سرباز عراقى مورد حمايت ايران در مناطق کرد نشين شمال عراق مستقر هستند. احتمال ميرود که سخن بر سر گردان بدر باشد که مستقيما از سوى باقر حکيم، رهبر شيعيان عراق و با پشتيبانى کامل مالى و نظامى ايران به مناطق کرد نشين عراق اعزام شده است.
اين نشريه فاش ميکند که تماسهائى در سطوح پائين تر بين مقامات جمهورى اسلامى ايران و ايالات متحده آمريکا حتى در ماه ژانويه وجود داشته است. بعنوان نمونه از ديدار بين محمد جواد ظريف و رايان کروکر ياد ميشود. گويا شمارى از نيروهاى سپاه پاسداران نيز در اين ديدار حضور داشته اند. از آن گذشته گفته ميشود که تماسهاى بين مقامات جمهورى اسلامى ايران و بريتانيا نيز بر سر مختصات جنگ عراق صورت گرفته است. اين نشريه مينويسد که مناسبات ديپلماتيک ايران و آمريکا در سال ۱۹۷۹ بدنبال پيروزى انقلاب اسلامى در ايران قطع شده است، اما دو کشور ظرف ساليان گذشته بگونه اى مستقيم و يا غير مستقيم به مذاکرات و گفتگوهاى خود بر سر مسائل مبرم ادامه داده اند. عليرغم افزايش سطح تماسهاى بين ايالات متحده آمريکا و جمهورى اسلامى ايران، کارشناسان مسائل خاور ميانه اعلام کرده اند که نميتوان بر روى همکارى جمهورى اسلامى ايران بگونه اى اساسى حساب نمود. علت اين امر را ميبايست در دو عرصه متفاوت جستجو نمود. نخست آنکه جورج بوش جمهورى اسلامى ايران را نيز بموازات کره شمالى و عراق يکى از محورهاى شرارت دانسته است. گرچه خرازى و ديگر مقامات جمهورى اسلامى ايران اظهار اطمينان کرده اند که جمهورى اسلامى ايران هدف حمله آمريکا قرار نخواهد گرفت، اما، تضمينى در اين راستا وجود ندارد. گزارشهاى منتشر شده اخير پيرامون فعاليتهاى هسته اى ايران ميتواند زمينه ساز تغييرى در سياست آمريکا در قبال ايران باشد. و دوم آنکه، علنى ساختن و گسترش سطح تماس جمهورى اسلامى ايران با آمريکا با دشواريهاى بسيارى روبروست. آمريکا و مخالفت با آمريکا همچون حربه اى در پيشبرد سياستهاى داخلى جمهورى اسلامى بکار گرفته ميشود. تماس با آمريکا و عادى سازى مناسبات با اين کشور ميتواند پيامدهاى سياسى بسيارى از نظر سياست داخلى ايران بهمراه داشته باشد.
اين چنين است که جمهورى اسلامى ايران نيز همچون ديگر کشورهاى منطقه نسبت به تعيين سياست در قبال حمله نظامى آمريکا و بريتانيا به عراق، دستخوش تناقض گوئى شده است. از آن جمله است تظاهرات ضد جنگ امروز تهران. طبق تفسير روزنامه مصرى الوفد، کشورهاى هم مرز عراق و اسرائيل در شرايط کنونى با دشوارى مضاعف روبرو هستند. اين کشورها از يکسو ميبايست مانع از رنجش آمريکا شده و خشم اين ابرقدرت را بر نيانگيزند و از دگر سو ميبايست رضايت مردم خود را نيز فراهم آورند. گرچه اشاره اين روزنامه مصرى بيشتر به کشورهاى عربى بوده است، اما، جمهورى اسلامى ايران نيز در موقعيت مشابهى قرار دارد. تماسهاى مستقيم و غيرمستقيم مقامات جمهورى اسلامى ايران با مقامات آمريکايى و برگزارى تظاهرات گسترده دولتى در مخالفت با جنگ عراق را ميبايست در همين راستا تفسير کرد.
صدای آلمان


image-display?photo_id=1398445&size=md

دنیا تمام چیزهایی است که در اینجا نهفته است:زندگی،مرگ،مردم و هر چیز دیگری که ما را احاطه کرده.
دنیا درک ناپذیر است.هرگز آنرا در نخواهیم یافت.هرگز اسرار آن بر ما مکشوف نمی گردد.بنابر این باید با دنیا همانگونه رفتار کنیم که هست: راز محض

این قسمت را فقط متولدین 14 فروردین لحاظ کنند:

14 فروردینی؟
بشنو از فال (اگه خوب بود طالع بینی و گرنه همون فال)که :
مریخ این افراد را بسیار جاه طلب می کند و می خواهند در زندگی به کامیابی و مقامات بالا برسند.
در تمام کارها اقتدار و عقایدی ساده با دیدگاهی مستبدانه دارند.رفتاری مستقلانه دارد و در برخورد با موانع ناراحت می شود.زندگی را خوب می گذراند و از خطرها و رویدادهایی که برای دیگران تهدید آمیز است جان سالم بدر می برد.
از دخالت به هیچوجه خوشش نمیاید.اگر می توانست خونسرد باشد به اوج کامیابی می رسید.روحاً مهربان و ظاهری خشن دارد و به ورزش و کارهای خارج از خانه بسیار علاقه دارد.
خودمحور نیست و ذهنی آمادهء پذیرش دارد.

روزها و شماره های مبارک: سه شنبه،پنج شنبه،جمعه و اعداد 3،6،9

سنگهای مبارک:مروارید،چشم گربه،یاقوت زرد

رنگهای مبارک:تمام رنگهای قرمز تند،زرد،بنفش

سالهای مهم زندگی:3،12،21،30،39،48،57،60،75

خصوصیات: جاه طلبی،تحرک،شجاعت،شخصیت،فلسفه و وقار

نقاط ضعف: تخریب،استبداد،تندخویی،خودرایی،جنگجویی،پوچی

انتخاب همسر: همسرش را بایستی از بین کسانی انتخاب کندکه سیارات مشتری،ونوس و یا زحل برآنها تاثیر می گذارد.


مشخصات کلی ماهها(سیاره ها):

ماه ............... نشان منطقی_ سیاره

ژانویه(11 دی تا 11 بهمن)........................... دی _ زحل
فوریه(12 بهمن تا 9 اسفند).......................... بهمن _ زحل
مارس(10 اسفند تا 11 فروردین)............... اسفند _ مشتری
آوریل(12 فروردین تا 10 اردیبهشت)............ فروردین _ مریخ
مه(می)(11 اردیبهشت تا 10 خرداد)....... اردیبهشت _ ونوس
جون(11 خرداد تا 9 تیر)..................... خرداد _ عطارد
ژوییه(10 تیر تا 9 مرداد)........................... تیر _ ماه
اوت(آگوست)(10 مرداد تا 9 شهریور)......... مرداد _ خورشید
سپتامبر(10 شهریور تا 8 مهر).................. شهریور _ عطارد
اکتبر(9 مهر تا 9 آبان)................. مهر _ ونوس
نوامبر(10 آبان تا 9 آذر)............................ آبان _ مریخ
دسامبر(10 آذر تا 10 دی)........................ آذر _ مشتری

/ 5 نظر / 22 بازدید
غبار افکار

کسی مرا به افتاب معرفی نخواهد کرد کسی مرا مرا به ميهمانی گنجشکها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی ست

ایمان

من متن وبلاگ شما رو خوندم از اشنایی با افکار شما خوشوقتم به من سر بزنید مرسی ایمان

Nacim

سلام مرسی از توجه شما اصلا اشکالی نداره که وب بلاگ من رو لينک دادين از شما خيلی خيلی ممنونم موفق باشيد

نقش دل

ممنونم كه منو به ليست دوستات اضافه كردي