ايران در مدار جنگ

نمی دونم چند قرنِ..چند سالِ ،چه مدتِ که اين عشق هميشگی ما توی آتش آدمهای خودکامه ای که بخاطر اين کلمه ای که نمی دونم کدوم انسان والايی خلق کرد(سياست) که بوی خيانت و نفرت و خون از سراسر اون موج ميزنه که کشورهايی مثل ما بخاطر اينکه قيافشون شبيه بشکه نفت يا پفک نمکیِ رو فقط بخاطر اين گناه صغيره که توی اين جهان نمی دونم چرا سوم ..حتی اگه دهم يازدهم بود نيز الان هنوز بچه های بی گناه ما و خود ما که از نسل گلوله هستيم را و دلهرهء آینده بعد از عراق را که هم اکنون می توانيم در ديدگان همه ببينيم دچار عقده و ترس از زندگی نمی کرد
ولی ما از بچگی یاد گرفتیم همیشه امیدوار باشیم به آینده که خودمون رو با انقلاب،با رییس جمهور آزادیخواه،انتخابات و.......سرگرم کنیم ...نمی دونم چرا ما ایرانیها اینقدر صبور و امیدواریم ولی شاید اگه کشورهای دیگه هم می تو نستند این صبر و شکیبایی را از ما یاد بگیرند شاید الان می تونستند سری تو کشورهای دنیا در بیارند و از یک و دو مثل ما به سه برسند و هنوز درجا نزنند و حسرت یک لحظه جای ما بودن رو نخورند.
به اميد اونروز...


تصا ويری از جنگ

/ 4 نظر / 13 بازدید
شايد

سلام . اميدوارم اين جنگ هر چه زودتر تموم بشه ...اميدوارم هر چی آدم خودخواه و مستبده به خصوص بوش و صدام خدا از روی زمين برشون دارهتا اين قدر آدم بيگناه به خاطر اون ها بميره..

ستاره

سلام دوست عزيز. اميدوارم هر چه زودتر روزی برسه که صلح جهانی برقرار بشه و ديگه دل هيچ بی گناهی به لرزه نيوفته و جون انسانی در خطر نباشه.

ashkan

سلام من که از اين بلاگ خيلی خوشاومد و به تو لينک ميدم

Pedram

زير گل تنگدل ای غنچه رعنا چونی ؟ بيتو ما غرقه به خونيم، تو بی ما چونی ؟ / اميدوار نباشيم چه داشته باشيم ؟