روز بدشانسی

امروز روز بد شانسي ام بود.از ظهر که رفتم بيرون تا شب يکسره بد آوردم(البته بخاطر سکه ام

که روي بد شانسيش بودd.gif نيست) چون به نظرم شانس یا فکر اينکه بد شانسيم رو هم خودمون تلقين ميکنيم که شايد

از نگاه ديگه اي اون اتفاقات شانس زندگي باشه بهر حال مي خوام يک خونه تکوني بکنم وبراي

سال نو اينجا رو هم حال و هواشو يه ذره عوض بکنم که از يکنواختي در بياد ولي باور کنين فقط

شبها وقت دارم که اونم با چشمهاي خسته و نيمه باز تا ۲و۳ نمي دونم ديگه چجوري

مي نويسمو چه جوري غلط گيري ميکنم ديگه شما با چشمهاي درشتتون منو ببخشين

اگه 3.gif

ميخوام براي هر دفعه يا اگه وقت کنم هر روز غير از چرت و پرتهاي خودم که تحمل مي کنين

يک خبر داغ ؛يک عکس روز ؛ يک آهنگ تاپ و متنش فعلاْ که کم کم چيزهاي ديگه هم مانند

فال روز و يک سري بحث روز و .... اضافه کنم که البته بتونم فعلاْ چند تاي اول رو از پسش(وقتش)

بر بيام دستتونم ميبوسم و اگه نظرهاتونم در اين مورد بفرستين که ديگه 1.gif

فعلاْ براي اينکه بيشتر از اين نفرينم نکنين خفه ميشم و»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»اولين خبر از سايت پيک ايران:

يکي از مجازاتهاي پيشنهادي به جاي مجازات سنگسار اعدام ميباشد!


قوه قضاييه در حال تعيين مجازات جايگزين سنگسار است و قصد دارد به زودي آن را به صورت يک ماده واحده براي تصويب به مجلس شوراي اسلامي بفرستد. با اين وجود مسئولان بلند پايه اين قوه از ارائه هرگونه توضيحي درباره آن خودداري مي کنند. تنها روابط عمومي قوه قضاييه در گزارشي مبهم اعلام کرده است که درجلسه هفته گذشته مسئولان قوه قضاييه ماده واحده پيشنهادي معاونت قضايي درباره تعيين مجازات براي محکومان به اعدام و رجم که مورد عفو قرار گرفته اند مورد بحث و بررسي قرار گرفت و براي تکميل و اصلاح آن به معاونت قضايي ارجاع داده شد.
براساس آنچه از گزارش روابط عمومي قوه قضاييه بر مي آيد، در ماده واحده پيشنهادي، محکومان به سنگسار و همچنين محکومان به اعدام پس از اينکه مورد عفو قرار گرفتند، به تحمل مجازاتهاي ديگري محکوم مي شوند. در گزارش ذکري از نوع اين مجازاتهاي جايگزين به عمل نيامده است.
قربانعلي دري نجف آبادي، رييس ديوان عدالت اداري در گفت و گو با خبرنگار ما در حالي که از ارائه هرگونه اطلاعات پيرامون اين موضوع خودداري کرد، گفت: من در آن جلسه حضور نداشته ام و اجازه ندارم حرف بزنم. قرار شده همه اخبار مربوط به اين قضيه از کانال روابط عمومي قوه قضاييه اعلام شود. وي حاضر نشد پيرامون صحبتهاي آيت الله شاهرودي درباره لزوم جايگزيني مجازات سنگسار با يک مجازات مناسب نيز نظري دهد.
اين در حالي است که دري نجف آبادي تنها مسئول قضايي بود که پيش از اظهار نظر رييس اين قوه توقف اجراي مجازات سنگسار را اعلام کرده بود.
پيش از اين از جايگزيني مجازات سنگسار با اعدام صحبت شده بود که به نظر مي رسد با توجه به اينکه در ماده واحده مذکور مجازات جايگزين براي اعدام هم پيش بيني شده است، اعدام محکومان به سنگسار منتفي باشد. از سوي ديگر با توجه به تراکم بالاي تعداد زندانيان در زندانها و تمايل مسئولان قضايي به استفاده از مجازاتهاي جايگزين حبس، به نظر مي رسد مجازاتهاي زندان طويل المدت نيز گزينه مناسبي از نظر قوه قضاييه نباشد.
ناصر قوامي، رييس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس درباره مجازات جايگزين سنگسار به خبرنگار "زنان ايران" گفت: با توجه به اينکه در اسلام، مهم به مجازات رساندن مجرم است و نه شکل مجازات، مي توان مجازاتي جايگزين براي رجم تعيين کرد که اعدام هم نباشد.من خودم پيشنهادهايي دارم ولي نمي خواهم قبل از همه اظهار نظر کنم.ترجيح مي دهم اول مراجع بزرگ اظهار نظر کنند و بعد من نظر بدهم.
پس از اينکه دولت ايران بر اثر فشار محافل حقوق بشر و به خصوص اتحاديه اروپا، تصميم گرفت اجراي مجازات سنگسار را متوقف کند، بحث پيرامون نحوه مجازات مرتکبين زناي محصنه آغاز شد. زناي محصنه، برقراري رابطع جنسي توسط مرد يا زني است که همسر دارد.
زنان ايرانو اولين عکس9.gif

image-display?photo_id=1342890&size=md


Photographer : Eugene Choi
Caption : the birth of Eros
Gosh, when I crack my eggs, they don't look anything like this one. Mine are usually a bit messier. Nice idea. I find the shadow on the right distracting. Good use of color

/ 1 نظر / 10 بازدید
nacim

سلام سال نو شما مبارک. ممنون از اينکه نظرتون رو در وب بلاگ من گذاشتيد. وب بلاگ خوبی داريد موفق باشيد